فراخوان عضویت در باشگاه محصول سالم و استفاده از تخفیف ویژه اعضا

17 - شهریور‌ماه - 1390 00:52 نویسنده: chideman نثایی شایسته چاپ

فراخوان عضویت در باشگاه محصول سالم و استفاده از تخفیف ویژه اعضا


همه مردم جهان بدنبال زندگی بهتر و سالم ترند برای داشتن جامعه ای سالم نیاز است تا آحاد مردم جامعه دارای یک زندگی سالم باشند و استفاده از محصول سالم می تواند بخش مهمی از زندگی سالم را تأمین نماید و برای رسیدن به محصول سالم بکارگیری و استفاده از نهاده سالم امری است ضروری نهاده سالم شامل بذر - کود - سموم آفت کش و غیره هستند که چنانچه از فناوری های زیستی و بصورت ارگانیک تهیه شوند کمترین آسیب را به محیط زیست و سلامت انسانها وارد می سازد و ضمن بالا رفتن بهره وری تولید باعث اجتناب از استفاده های بی مورد از سموم و کودهای شیمیایی می شود که آسیبهای جبران ناپذیری به محیط زیست وارد میسازد.(برای اطلاع بیشتر اینجا را کلیک کنید) این مهم نیاز به فرهنگسازی در بین کشاورزان، مسئولین مربوطه و حتی بدنه کارشناسی بخش سلامت و کشاورزی کشور دارد.
اساتید و دانشجویان و مرتبطین بخش کشاورزی - جامعه کارشناسان صنایع غذایی- و رشته های مرتبط با زیست فناوری، نانو تکنولوژی و بخش تولیدات ارگانیک اگر دست بدست هم دهند و در محیطی دوستانه و علمی گردهم آیند و به بررسی ابعاد مختلف این موضوع بپردازند ، ایده ها را مطرح کنند و توسط متخصصینی این ایده ها عملیاتی شود و پس از آن نیز با تجاری سازی ایده ها ارزش افزوده ی آن به جامعه برگردد، می تواند انقلاب بزرگی را برای رسیدن به محصولات سالم، زندگی سالم و جامعه سالم ایجاد نماید. همه ی این موضوعات نیاز به بستری دارد برای اجرایی شدن و ما امید داریم در باشگاه محصول سالم با ایجاد تالارهای گفتگو و بخش مقالات و حمایت از پایان نامه ها و کنفرانسهای علمی با ارائه خدمات متنوعی به اعضای باشگاه که از هواداران و وفاداران به اهداف باشگاه هستند بتوانیم در توسعه سلامت جامعه ایرانی اسلامیمان قدمی هرچند کوچک برداریم. 
به همین منظور جمعی از کارشناسان حوزه های علم و فناوری از کارشناسان اقتصاد و مدیریت تا حوزه های زیست فناوری با این ایده با حمایت بخش خصوصی دور هم جمع شدند تا این باشگاه راه اندازی شود و دراین راستا به حمایت تک تک علاقمندان به این بخش مهم سلامت کشور نیازمندند.

دعوت از اقشار مختلف جامعه

از بخش خصوصی دعوت میکنیم تا با حمایت مادی و معنوی در این بخش ضمن فرهنگ سازی در بخش های معرفی محصولات باشگاه توانمندیهای تولیدی خود را معرفی نمایند. 
از انجمنهای علمی و صنفی مربوطه هم تقاضا داریم تا با عضویت و حمایت خود بر مراتب علمی سایت بیافزایند.
از اساتید و دانشجویان علاقمند در رشته های مختلف نیز خواستاریم تا با عضویت و مشارکت در گفتگوهای علمی و ارائه مقالات بر جریان علمی حاکم بر باشگاه بیافزایند. و از عموم علاقمندان خوستاریم تا با معرفی و توصیه خود به دوستان بر جمع هواداران زندگی سالم بیافزایند. 
و در آخر از مسئولین محترم و سازمانهای ذی ربط هم تقاضامندیم با حسن نظر و حمایتهای خود بر کارایی این باشگاه بیافزایند تا چه مقبول افتد و همت هواداران و مدیران باشگاه تا چه حد باشد و حضرت دوست چه بخواهد


نظرات خود را لطفاً به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید: Info@salemclub.org

http://salemclub.org/۱) موسسه محصول سالم خصوصی است یا دولتی؟
۲) نحوه امتیاز دهی در باشگاه محصول سالم به چه صورتی می باشد؟
۳) نحوه استفاده امتیاز در سایت چگونه است؟
۴) تفاوت محصول سالم و ارگانیک چیست؟
۵) عضویت در باشگاه به چه شکلی می باشد؟


۱) موسسه محصول سالم خصوصی است یا دولتی؟
این موسسه یک NGO است وخصوصی اداره میشود
بازگشت به سوالات
۲) نحوه امتیاز دهی در باشگاه محصول سالم به چه صورتی می باشد؟
نحوه ی امتیاز دهی در باشگاه محصول سالم به صوت زیر می باشد
1- عضویت اولیه= 10 امتیاز
2- تکمیل کامل پروفایل= 5 امتیاز
3- یک بار در روز لاگین شدن= 1 امتیاز) فعلا فعال نمی شود)
4- ورود به تالار گفتگو یک بار در روز=1 امتیاز
5- ارسال مقاله شخصی که در مجلات و جراید منتشر شده است و کتاب مجاز = 5 امتیاز
6- ارسال مقاله علمی منتشر شده در مجلات علمی نمایه شده ISI و ISC = 20 امتیاز
7- ارسال اخبار خاص=2 امتیاز
8- معرفی لینک سایت در سایتهای مشخص دیگر= 5 امتیاز
9- معرفی عضو جدید= 20 امتیاز: امتیاز دهی به ترتیب (15-10-5) تا سه سطح ادامه دارد. برای ورود عضو جدید
10- خرید هر کالایی در سایت = از 1 تا 10 امتیاز ( خرید برخی کالا ها ممکن است امتیاز بیشتری داشته باشد)
11- شرکت در مسابقات و نظر سنجی های سایت= 5 امتیاز (در صورت برنده شدن در سایت امتیاز هدیه)
11-ثبت پیشنهادات و ایده های جدید قبل از ارزیابی= 5 امتیاز- امتیاز نهایی پس از ارزیابی و ثبت امتیاز توسط هیئت داوران مشخص می شود
12-معرفی حامی جدید به سایت پس از ارزیابی=30 تا 50 امتیاز
13= معرفی کالای سالم جدید پس از ارزیابی= 10 امتیاز
بازگشت به سوالات
۳) نحوه استفاده امتیاز در سایت چگونه است؟
1- خرید کالاهایی که به عنوان خرید با امتیاز معرفی می شوند
2- استفاده در تخفیف کالا = متغیر
3- دانلود کتاب و مقاله= میزان استفاده امتیاز 10
4- معرفی لینک سایت و یا وبلاگ شخصی فرد در پروفایل= امتیاز20
5- فروش محصول در سایت= 100 امتیاز
درج لوگو برای تبلیغ یک شرکت در سایت متناسب با اندازه از 100 امتیاز شروع می شود
بازگشت به سوالات
۴) تفاوت محصول سالم و ارگانیک چیست؟
در تولید محصولات ارگانیک کنترل از ابتدا اعمال می شود و کشاورز متعهد است از هیچگونه نهاده غیرطبیعی استفاده نکند. در حالی که محصولات سالم در انتهای کار (زمان عرضه به مصرف کننده) بررسی می شوند و بایستی مقادیر مواد مضر شناخته شده از میزان حداقلی معینی بیشتر نباشد. به این ترتیب، کلیه محصولات ارگانیک سالم هستند ولی برعکس آن صادق نیست. 
در عرصه عمل، هزینه تولید محصولات ارگانیک بیشتر و بنابراین مشتریان خاص خود را دارد. لکن در تولید محصول کافی است کشاورزان تمهیداتی را به کار گیرند و چه بسا به دلیل مصرف نهاده ها به طور صحیح هزینه های کمتری را متحمل شوند بدون آن که تاثیری در میزان برداشت آنها باشد. لذا در عین سالمتر بودن، قیمت غدای تولید شده تفاوت چندانی نخواهد داشت. رسیدن به این هدف مستلزم فعالیت بیشتر قشر تحصیلکرده ی آشنا با شاخص های سلامت و نحوه رسیدن به آنها از یک سو و فرهنگ سازی در بین تولیدکنندگان (کشاورزان) و مصرف کنندگان (مردم) از سوی دیگر است که باید همزمان صورت گیرد.
بازگشت به سوالات
۵) عضویت در باشگاه به چه شکلی می باشد؟
برای استفاده از این وب سایت، کاربر ابتدا باید فرم ثبت نام را ــ که یک فرم ساده اینترنتی است ــ تکمیل و اطلاعات شخصی خود را مانند نام و نام خانوادگی و نشانی رایانامه در آن وارد کند. این اطلاعات برای تماس با کاربر با توجه به اظهار علاقه خودش درباره خدمات وب سایت استفاده می شود. بنابراین، تا زمانی که به عنوان مشتری یا ............ با ما همراه هستید، اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم. کاربر در وارد کردن برخی اطلاعات آماری و هویتی مختار است، اما برای اینکه بتوانیم خدمات تخصصی تری در وب سایت مان ارائه دهیم، مشتریان و همه مراجعه کنندگان به وب سایت را به وارد کردن این اطلاعات توصیه می کنیم. 
آیا شما فقط به بحث کشاورزی می پردازید یا سلامت کلیه محصولات را ارزیابی می کنید؟
هدف ما شناسایی و معرفی محصولات سالم در تمامی زمینه ها بر اساس اولویت جامعه و مردم می باشد که در این میان محصولات غذایی در اولویت قرار دارند


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل (پنهان میماند) :
وب/وبلاگ :
متن نظر :